Obchody Dnia Dziecka w Bibliotece w Teresinie – Pełne Radości i Zabawy!

W miniony poniedziałek nasza Biblioteka zamieniła się w prawdziwą krainę marzeń, pełną śmiechu, zabawy i kreatywności. Wszystko to za sprawą obchodów Dnia Dziecka, które przyciągnęły tłumy najmłodszych mieszkańców.

Główna atrakcją w tym dniu była postać Muminka.

Muminek, jako bohater literacki, stał się symbolem przyjaźni, odwagi i radości życia. Jego święto jest doskonałą okazją, aby przypomnieć sobie wartości, które reprezentuje – bezwarunkową miłość, troskę o bliskich i otwartość na przygody. Świętowanie Muminka to również hołd dla twórczości Tove Jansson, która stworzyła świat pełen magii i ciepła, inspirując kolejne pokolenia czytelników.

Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli i uczynili ten dzień wyjątkowym. Szczególne podziękowania kierujemy do naszych pracowników: Ewa Bojarowska oraz Magdalena Zdanowska . Wasza pomoc i zaangażowanie były nieocenione!

Zapraszamy do odwiedzania naszej biblioteki nie tylko od święta, ale również na co dzień. Mamy nadzieję, że zobaczymy się za rok na kolejnych, równie fantastycznych obchodach Dnia Dziecka! 💖📚